Görebildiğinizden daha fazlası için...

İzinsiz Giriş Doğrulaması

IVAAS TEKNOLOJİSİ NEDİR?
Hikvision’un IVaaS Teknolojisi, önceden ayrılmış CCTV ve izinsiz giriş alarm sistemlerini tek bir platformda birbirine bağlayarak alarm durumunda e-posta veya uygulama yoluyla 7 saniyelik bir video klip göndererek zamanında onay için – 5 saniyelik çekim ön alarmı ve 2 saniye sonra – alarm. Teknoloji, canlı video akışlarının doğrudan kameraların bağlı olduğu alarm kontrol panelinden alınmasını sağlar.

FAYDALARI NELERDİR?
Tahmin Oyununu Kaldırma

Geleneksel hırsız alarm sistemlerinin bir doğrulama süreci yoktur. Alarmlar, gerçek izinsiz girişler dışındaki nedenlerle tetiklenebilir. Bu yanlış alarmlara yanıt vermek, ev veya işyeri sahiplerine büyük bir yük getirebilir. Ve yüksek yanlış alarm oranları nedeniyle, kolluk kuvvetleri, zamanında yanıtlara öncelik veremezler. Hikvision’un IVaaS Teknolojisi, bir doğrulama süreciyle, izinsiz girişe neyin neden olduğunu belirlemede tahmin oyununu ortadan kaldırır.

Kanıt Olarak Video Sağlama

Piyasadaki birçok alarm doğrulama çözümü, alarmları onaylamak için düşük kaliteli statik görüntülere veya video beslemelerine güvenir. Ancak bunlar, gerektiğinde çok az ayrıntı sağlar. Hikvision’un IVaaS Teknolojisi, adli kanıt olarak yüksek kaliteli video klipler sağlayarak, şüpheli bir saldırganı yakalamayı ve kayıpları telafi etmeyi kolaylaştırır.

Kaydedilmiş Videoyu Güvenli Şekilde Saklama

İzinsiz girenler, CCTV ve alarm sistemlerini devre dışı bırakmak için kameralara ve algılama ekipmanına zarar verme eğilimindedir ve mevcut tüm kanıtları ortadan kaldırır. Gizli bir alarm kontrol paneli kurarak Hikvision’un IVaaS Teknolojisi vandalizme karşı dayanıklı hale gelir. İzinsiz giren kişi izinsiz giriş algılayıcısına, kameraya veya güç sistemine zarar verse bile, o anın bir video klibi kontrol panelinde yayınlanacak ve güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Hikvision’un IVaaS Teknolojisi, size daha az yanlış alarm ve daha değerli bilgiler içeren arıza korumalı, akıllı bir güvenlik sisteminin avantajlarını sunar. 3. taraf IP kameralarla entegrasyon için uzmanlıkla tasarlanmıştır ve konut ve KOBİ senaryolarında geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir