Görebildiğinizden daha fazlası için...

Kolay Kurulum

Zaman ve Paradan Tasarruf

PoC Teknolojileri ile

Geleneksel analog sistemlerde, elektrik mühendisleri, kameralar kurulmadan önce elektrik kablolarını kurmalıdır, bu da çok zaman ve çaba gerektirir. Ayrı güç hatları, elektrik prizleri, topraklama kabloları ve daha fazlası sistemin bütçesinin önemli bir bölümünü oluşturur.

PoC Teknolojisi
PoC veya Power over Coax (koaksiyel kablolama) teknolojisi, bir kameraya güç göndermek için tek bir kablo kullanmanın aksine, hem verileri hem de gücü ön uç kameralar ile arka uç video kaydediciler (DVR’ler) arasında iletmek için tek bir koaksiyel kablo kullanır. ve bir diğeri verileri kayıt birimlerine geri iletmek için.

Standart protokole dayanan Hikvision’un PoC teknolojisi uzun iletim mesafesine sahiptir. Tak ve çalıştır ürünleri kullanarak elektrik “hazırlık” çalışmalarındaki zamanı ve maliyetleri azaltır, böylece kamera erişimi ve gücü hemen kullanılabilir. Mükemmel stabilite, kesintisiz güç kaynakları (UPS) aracılığıyla DVR’lerin ve kameraların yedeklenmesini de mümkün kılar. PoC teknolojisi, binalar, mağazalar, sınıflar, spor salonları ve bahçeler gibi senaryolarda hem yeni kurulumlar hem de eski sistemlerle yapılan yükseltmeler veya yenilemeler için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir