Görebildiğinizden daha fazlası için...

Yüksek Çözünürlüklü ve Kararlı Görüntüleme

Keskin ve Kararlı Görüntü Performansını Etkinleştirme

Sınırlı çözünürlük ve kekemeli video, gelişmiş video analizlerinin doğruluğunu engellemek bir yana, güvenlik sisteminizin temel işlevlerini de sekteye uğratabilir. Hikvision’un 4K ve Sorunsuz Akış teknolojileri sayesinde bunlar artık sisteminizin darboğazı olmayacak.

Sorunsuz Akış

Kesintili canlı yayın izleme, yani videonun belirli bir süre donması veya çok yavaş akması anlamına gelir.

Paket kaybı veya bit hatası, önizleme resimlerinin mozaiğiyle sonuçlanır.

Hikvision’un Sorunsuz Akış Teknolojisi, sınırlı bant genişliği ve karmaşık ağ topolojileri olan senaryolardaki sorunları çözmek için kullanılabilir.

Çözünürlüğün Ötesinde

4K çözünürlük olarak da adlandırılan 4K, yaklaşık 4.000 piksellik yatay ekran çözünürlüğünü ifade eder. Standart HDTV 1080p çözünürlüğünden dört kata kadar daha yüksek çözünürlükle 4K, yalnızca televizyon endüstrisi tarafından bir standart olarak benimsenmekle kalmadı, aynı zamanda video tabanlı güvenlik sistemleri için yeni bir norm haline geliyor ve daha iyi görüntü kalitesi ve daha zengin ayrıntı vaat ediyor.

Sınırlı çözünürlük, çoğunlukla eksik görüntü ayrıntısı nedeniyle video analizinin doğruluğunu engeller.

4K monitörler ve NVR’ler olmadan, 4K kameralar tam potansiyelleriyle kullanılamaz ve bu nedenle çok az pratik kullanıma sahiptir.

4K teknolojisinin hızla odaklanmaya başlamasıyla, bunu güvenlik çabalarına uygulama fırsatları artmaya devam ediyor. Hikvision, ultra yüksek çözünürlüklü ve akıllı işlevleri tüm 4K ürün setinde (kameralar, NVR’ler ve monitörler) bir araya getirerek güvenlik müşterileri için daha iyi bir deneyim sağlıyor.

Hikvision’un 4K sistemi, kullanıcılara kusursuz önizleme ve oynatımın yanı sıra inanılmaz derecede net ve net görüntüler sağlar. Tatmin edici düşük ışık performansı ile bu 4K sistemi, video içeriği analizini kolaylaştırır ve video verilerinin daha iyi kullanılmasını sağlar. Hikvision’un 4K sistemi, bant genişliğini ve depolama maliyetlerini azaltmak için H.265 + video sıkıştırmasını birleştirerek, kullanıcıların ultra yüksek çözünürlüklü video çekimlerini çok daha verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.
Hikvision’un 4K NVR’si, 4K çözünürlükte video ileten ve 4K çıkışı olmadan yalnızca 4K kamera veya 4K codec sağlayabilen sistemlerden daha kapsamlı bir çözüm sunan bir HDMI 2.0 arabirimiyle donatılmıştır.

Hikvision’un akıllı ürün ailesinin bir parçası olan 4K ürünleri, yanlış alarm azaltma ve akıllı izinsiz giriş, hat geçişi, bölge girişi, bölge çıkışı ve daha fazlası gibi özelliklerle donatılmıştır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir