Görebildiğinizden daha fazlası için...

Avantajlarımız

Büyük Değerli Kanıtlanmış Güvenilirlik

Kurulumu ve Kullanımı Basit

Yükleyici ve kullanıcı dostu tak ve çalıştır özelliği çoğu analog cihazda mevcuttur.

Gerçek Zamanlı ve Güvenli

Ağ cihazlarının sınırlamaları ve karmaşıklıkları olmadan, analog bir çözüm güvenli, gerçek zamanlı video gözetimi sunabilir.

Yüksek Çözünürlüklü ve Akıllı

Analog sisteminiz artık 4K çözünürlüğe kadar ultra HD videonun ve derin öğrenme algoritmalarıyla mümkün kılınan artırılmış VCA doğruluğunun keyfini çıkarabilir.

Turbo HD X Serisi

Turbo HD X, pasif bir sistemden aktif bir sisteme kadar güvenliği yeniden tanımlıyor. Bu, üç temel unsurun birleştirilmesiyle gerçekleştirilir:

• Anında yanıt için yerleşik siren ve yanıp sönen ışıklı etkili bir kamera,
• Doğru alarmları tetikleyebilen güçlü bir DVR ve
• video beslemenizi her yerde, her zaman görüntüleyen bir mobil uygulama.

Çoklu Cihaz Bildirimleri
Ön uç alarmı davetsiz misafirleri uyarır ve caydırır, arka uç ise güvenlik personeline bildirimleri gönderir. Alarm bilgileri ayrıca mobil cihazlarda da gösterilecektir.

İkili Algılama
• Ön uç: Video ve video olmayan teknolojiyi birleştiren Turbo HD X, devam eden olayları algılar.
• Arka uç: Derin öğrenme teknolojisi, radikal olay tespiti ve yanıtını destekler.

Bir Birleşik Sistem
Ön ve arka uç cihazları ve ayrıca merkezi bir yönetim platformunu içeren eksiksiz ve birleşik bir alarm sistemidir.

ColorVu Teknolojisi

ColorVu Turbo HD kameralar, en düşük ışık koşullarında bile 7/24 parlak renkli video görüntüleri sağlar. Düşük ışıkta ayrıntıları yakalama konusundaki bu güçlü yetenek, donanım teknolojilerindeki iki özel buluştan gelir: gelişmiş lensler ve yüksek hassasiyetli sensörler. Geleneksel lenslerin aksine, ColorVu lensler, F1.0’a kadar ulaşan bir süper diyafram açıklığı ile donatılmıştır; bu, lense daha fazla ışığın girmesine izin vererek görüntüleme parlaklığını artırabilir. Yüksek hassasiyetli sensör, ışık kullanımını büyük ölçüde iyileştiren yeni bir ışık toplama yapısı gösterir.

Daha parlak, daha renkli video görüntüleri ile Hikvision müşterileri, geceleri bile güvenlik ihlallerine karşı korunur.

Uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Hikvision ColorVu Teknolojisi sayfasını ziyaret edin .

AcuSense Teknolojisi

Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler), daha büyük kuruluşlarla aynı gözetim ve güvenlik gereksinimlerinin çoğuna sahiptir. Çevre ihlallerini gerçek zamanlı olarak belirlemeleri ve bunlara tepki vermeleri gerekir ve güvenlik ekiplerine zaman kazandırmak için görüntü aramalarını otomatikleştirmeleri gerekir.

On bir farklı DVR modelini bir araya getiren Hikvision AcuSense ailesi, nesne algılamayı geliştirmek için en son derin öğrenme teknolojilerini kullanır. Hikvision AcuSense Turbo HD DVR özellikle araçları veya insanları algılar, hayvanlar, yapraklar ve diğer önemsiz nesneler tarafından tetiklenen yanlış alarmları filtreler ve maliyetli, zaman alıcı manuel kontrolleri en aza indirir. Ek bir avantaj olarak Hikvision AcuSense Hızlı Hedef Arama özelliği, geniş video veri kümelerinden insanların ve araçların görüntülerini otomatik olarak tanımlar ve çıkarır, böylece personelin büyük veri kümelerinde arama yapmasını önler.

 

AcuSense Teknolojisi

İlk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen Hikvision Turbo HD, Yüksek Çözünürlüklü Taşıma Arabirimi (HDTVI) açık standardını entegre ederek analog gözetimde devrim yarattı. Orijinal analog aktarım ortamına dayanan HDTVI standardı, HD videonun koaksiyel tabanlı bir sistem üzerinden uzun bir mesafede daha yüksek güvenilirlikle iletilmesine izin verir.

Hikvision, DVR’lara kodlanmış H.265 + yüksek verimli, HD videolar için bant genişliği ve depolama gereksinimlerini önemli ölçüde azaltan ilk şirkettir. Ayrıca, alarm verimliliğini artırmak için AcuSense teknolojisi aracılığıyla derin öğrenme algoritmalarını ilk kullanan biziz. Hikvision, Turbo HD ile analog dünyaya üstün görüntü kalitesi ve daha akıllı özellikler getirerek HD koaksiyel üzerinden HD çözümler için çıtayı yükseltiyor.

Hikvision’un Turbo HD DVR’leri, çeşitli özellikler ve yetenekler sunan 5 ana seriye ayrılmıştır: Ultra, Pro, Value, AcuSense ve Special. İster eski bir analog güvenlik sistemini yükseltiyor olun, ister yeni bir sistem kuruyor olun, özel ihtiyaçlarınıza uyan mükemmel bir eşleşme bulacaksınız.

Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın